Skip to main content

Çalışma Saatleri

Pzt-Cuma: 09:00 - 18:00
Cmt.: 09:00 - 17:00

Jinekomasti Ameliyatının Fiyatı


Burun estetiği ülkemizde en çok uygulanan estetik ameliyattır. Tıptaki adı rinoplastidir. Rinoplasti ameliyatı düşünen bir kişinin ilk işi bir estetik plastik cerrahi uzmanıyla görüşmek olmalıdır. Her türlü estetik ameliyatta olduğu gibi burun estetiği de bir estetik plastik cerrah tarafından yapılmalıdır.

Kişi öncelikle burun estetiğini niçin olduğunu düşünmelidir. Bu ameliyat burnunuza ve yüzünüze yeni bir görünüm verecek, hatta kendinize olan güveninizi arttıracaktır ama hayatınızın akışına yön vermeyecektir. Bu ameliyat için en erken yaş 17-18 yaşlardır.

Burun ameliyatı ile burun küçültülebilir veya büyültülebilir, burun ucunun veya kemerinin şekli değiştirilebilir, burun deliklerinin genişliğini daraltılabilir veya burunla üst dudak arasındaki açı değiştirilebilir. Aynı anda varsa solunum problemleri de giderilebilmektedir.

Burun estetiği genel veya lokal anestezi altında yapılabilir.

Ameliyatta burun kemik ve kıkırdakları yeniden şekillendirilmekte ve yüzünüze en uygun olacak burun oluşturulmaktadır. Ameliyat öncesi bilgisayar programı yardımı ile ameliyatlı haliniz simüle edilebilmektedir.

Ameliyat burun içinden yapıldığı için dıştan görünür bir iziniz olmayacaktır.

Aşırı ağrılı bir ameliyat değildir, yüz ve göz çevreside fazla morarma olmamaktadır. Burun içine konulan tamponların çıkarılması, eski dönemde yapılan ameliyatlar sonrasında konulan ve halk arasıda korkunç bir efsane haline gelen tamponlar gibi değildir. Hatta bazı ameliyatlardan sonra tampon konulmamaktadır.

Ameliyat 1-2 saat arasında yapılmakta ve genelde ameliyattan sonra bir gece hastanede kalınmaktadır.

Bir haftası alçı, bir haftası flaster bandaj şeklinde toplam 15 günlük bir iyileşme süreci vardır.

“Ameliyatsız burun estetiği”, “microrinoplasti” gibi genel kabul görmeyen ve sonuçları belirsiz olan yöntemler hiçbir şekilde rinoplasti ameliyatının yerini tutmamaktadır.

Bizimle
İletişime Geçin
Adres

Cumhuriyet Mah. FSM Cad.
Yağmur Sk. No:14
A Blok D: 1 (Cadde 224)
Nilüfer 16210 Bursa

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
09:00 - 14:00

© Dr.Murat Tezcan. All rights reserved. Web Tasarım Bursa Web.

Open chat
Merhaba, bilgi almak istiyorum.