Skip to main content

Çalışma Saatleri

Pzt-Cuma: 09:00 - 18:00
Cmt.: 09:00 - 17:00

Ameliyatsız Yüz Germe Gerçekten var mı?


Hastaların kolay acısız ve zahmetsiz işlemlere ilgisinin olması son derece doğal ve insani bir durumdur. Bu arayış biz estetik cerrahları da daha kolay uygulanan ve hastalarımızın gündelik hayata daha erken dönmeleirini sağlayan ameliyat tekniklerini araştırmaya yöneltmiştir.

İşte bu nedenle artık günümüzde daha kısa ameliyat süreleri, daha kısa izler, daha az ağrılı ameliyat sonrası süreçler sağlayan ameliyatlar yapıyoruz. Ancak hiç ameliyat olmadan 10-15 yaş gençleşme isteğinin nedenli boş bir hayal olduğunu anlamak için sanırım estetik cerrah olmaya gerek yok. Ama maalesef gün geçmiyor ki insanın bu arayışını suistimal edecek cinsten aletler, makineler ve yöntemlere ait reklamlar duymayalım.

Gerçekten de yüz cildini sıkılaştıracak, ciltteki leke kırışıklık ve gözeneklenme gibi sorunları çözmeye yardıncı olacak bazı cihazlar vardır ancak ”Ameliyatsız Yüz Germe” yapan bir cihaz veya makine yoktur. Yüz germe sonucu yüz germe ameliyatı ile elde edilir.

​Cihaz ve makineler dışında yüz germe alternatifi olarak sunulan ve özellikle iple uygulanan yöntemler (İple Yüz Germe) ise uzun vadeli sonuçlar garanti etmediği, bilimsel olarak genel kabul görmüş yöntemler olmadığı, her hasta ve farklı farklı sorunları için sadece tek bir tedavi yöntemi sunduğundan dolayı asla yüz germe ameliyatının alternatifi değildir.

Bizimle
İletişime Geçin
Adres

Cumhuriyet Mah. FSM Cad.
Yağmur Sk. No:14
A Blok D: 1 (Cadde 224)
Nilüfer 16210 Bursa

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
09:00 - 14:00

© Dr.Murat Tezcan. All rights reserved. Web Tasarım Bursa Web.

Open chat
Merhaba, bilgi almak istiyorum.