Skip to main content

Çalışma Saatleri

Pzt-Cuma: 09:00 - 18:00
Cmt.: 09:00 - 17:00

Dünyada Burun Estetiğinde Türk Doktorlar

Amerikan Rhinoplasti (Estetik Burun Cerrahisi) Derneği Başkanı Dr. Joseph M. Gryskiewicz, Türk doktorların ABD’li doktorlardan daha fazla burun ameliyatı yaptığını belirterek, “Dolayısıyla Türkler bu konuda dünyanın ilk 3’ü arasında” dedi.

Dünyanın önde gelen plastik cerrahları, plastik cerrahi alanındaki yeni gelişmeleri, Hilton Oteli’nde düzenlenen ve 26 Haziran’a kadar sürecek”İstanbul Uluslararası Rinoplasti Kursu”,”3. Uluslararası Avrasya Estetik Cerrahi Kursu” ve”İstanbul Uluslararası Rinoplasti Sempozyumu”nda Türk meslektaşlarıyla paylaşıyor.

Bu yılki kursun, Amerikan Rhinoplasti Derneği ile ortaklaşa düzenlenmesi açısından bir ilk olduğunu dile getiren Kahveci, bu derneğin Amerika dışında ilk kez başka bir ülkedeki kursa katıldığını, bunun kendileri açısından ise bir öncelik olduğunu belirtti. Kahveci, kursa konuşmacı olarak dünyanın birçok ülkesinden, alanında uzman cerrahların katıldığını ifade ederek, özellikle de ABD’li doktorların, Türk doktorları rhinoplasti cerrahisinde dünyada ilk 3 arasında gördüklerini dile getirdi. Amerikan Rhinoplasti Derneği Başkanı Dr. Joseph M. Gryskiewicz da İstanbul’da düzenlenen bu kursun, burun estetiği açısından kilometre taşı olduğunu belirterek, derneklerinin ilk defa yurt dışında bir ülkede iş birliği yaparak, bir organizasyon gerçekleştirdiklerini anlattı.

Bizimle
İletişime Geçin
Adres

Cumhuriyet Mah. FSM Cad.
Yağmur Sk. No:14
A Blok D: 1 (Cadde 224)
Nilüfer 16210 Bursa

Çalışma Saatleri
Pazartesi - Cuma:
09:00 - 18:00
Cumartesi:
09:00 - 14:00

© Dr.Murat Tezcan. All rights reserved. Web Tasarım Bursa Web.

Open chat
Merhaba, bilgi almak istiyorum.